Головна

 

Доставка в будь-яку точку Світу

Здійснюємо перевезення нашого товару до ВАМ по всьому світу автомобільним транспортом, залізничним транспортом та морським. Контроль і гарантована доставка.

Оперативні терміни поставки

Ми докладемо всі зусилля для того, щоб, одного разу скориставшись нашими послугами, Ви стали нашим постійним клієнтом і наші стосунки переросли в довгострокове і взаємовигідне співробітництво!

Система управління безпекою продуктів

Вимоги стандарту HACCP забезпечують контроль на всіх стадіях виробництва харчових продуктів, від виробництва і зберігання до реалізації продукції - там, де можуть виникати небезпечні ситуації.

Продукція

 

Соняшник - криниця прекрасно засвоюваних організмом калорійних жирів. Крім цього семечка кондитерського соняшнику містить велику кількість протеїну, він теж має велику поживну потреба. Цінність протеїну визначається його складом. Біохіміки різних країн досвідченим шляхом довели, що протеїн насіння соняшнику за амінокислотним складом самий відповідний для організму людини. Склад білка - лізин, триптофан, аргінін, аланін. Крім амінокислоти, протеїн соняшнику містить вітаміни водорозчинні: нікотинову кислоту - РР, тіамін - В1, біотин - В3, рибофлавін - В2. Популярні дані продукти з соняшнику в Німеччині, Польщі, Прибалтійських країнах та Нідерландах.

Очищене ядро соняшника кондитерського

 

Компанія КАНІ пропонує ядро соняшника вищого і першого сорту власного виробництва. Ядро виробляємо з соняшнику кондитерських сортів: «Вкусняшка», «Алмаз», «Лакомка», «Горішок», «Люкс». Завдяки сучасному обладнанню, готова продукція дуже високої якості, 99,8% очистка, спеціальна система контролю не допускає потрапляння сторонніх часток в продукт.

Особливості нашого ядра соняшнику кондитерського:

Містить 30-39% рослинних жирів, що забезпечує тривалий термін зберігання - до 12 місяців.

Вміст білка до 30%.

Ядра чисті, однорідні, з запахом і смаком, властивим ядру соняшнику.

Вологість ядра не більше 7%.

Ідеально підходить для застосування:
Ідеально підходить для застосування:
Насіння соняшнику кондитерського

 

Для виробництва соняшнику кондитерського ми використовуємо великоплідні сорти: «Алмаз», «Лакомка», «Горішок», «Вкусняшка», «Люкс».
Соняшник вирощений в екологічно чистих регіонах України. Має прекрасні смакові якості.
Особливості нашого соняшнику кондитерського:
- Ми виробляємо калібрований соняшник розміром 38+, 40+, 42+
- Для переробки використовується сучасне обладнання.
- Насіння проходять контроль на важкі метали, радіацію, кислотне число і т.д.
- Сертифікати та протоколи випробування підтверджують безпеку нашої продукції.

 

 

 

Оплата та доставка

Наша компанія здійснює мілкий-оптові та оптові поставки очищеного ядра і каліброваннних насіння соняшнику в будь-який регіонУкраїна, близьке і далеке зарубіжжя, а саме Росія, Казахстан, Польща, Німеччина, Литва і т.д.

Упаковка продукції: поліпропіленові мішки 40 кг або паперові мішки 25 кг. Можливий варіант упаковувати продукцію в Вашу фірмову упаковку.

Відвантаження продукції здійснюється автотранспортом, вагонами і контейнерами.

Умови оплати та доставки обмовляємо індивідуально з кожним нашим клієнтом.

І завжди працюємо для взаємовигідного і тривалого співробітництва.

Про компанію

 

Компанія «КАНІ» - це унікальне підприємство з обробки насіння соняшнику. Компанія «КАНІ» має гарну власну промислову базу і складські теплі приміщення площею більше 4000 м2. Виробнича база оснащена сучасними технологічними лініями. Основними напрямками є: обробка насіння великоплідного соняшнику; виготовлення лущеного (очищеного) ядра соняшнику. Компанія створює необхідні якісні умови для виробництва, при яких покупець отримує чудовий і якісний товар. Задоволення потреб наших клієнтів є нашою основною головним завданням!

Україна

49008, м. Дніпропетровськ, а/я 778


+38 066 567 0 444

+38 096 567 0 444

Отримати оптові ціни